Firma Mokador dováží od vybraných výrobců v Střední Americe, kde jsou firmy schopné kontrolovat jednotlivá kávová zrna, téměř výhradně typ kávy Arabica, který je nejjakostnější kávou z tropického pásma s teplým a vlhkým klimatem.

Kontrola kávových zrn probíhá prostřednictvím komplikovaných opticko-elektronických zařízení, která vyřadí nepravidelná zrna, a to takovým způsobem, že s téměř absolutní přesností vybírají pouze ta nejlepší kávová zrna, zaručující perfektní vyčištění daného sběru. Kávová zrna jsou - ještě zelená - zasílána do Itálie s doložkou „nejvyšší kvality“ a jsou tak připravovaná v závodě Mokador ke skutečně jedinečnému způsobu pražení.

Je tak možné říci, že pouze vybrané typy kávy, vhodně smíchané, se stávají exkluzivní směsí firmy Mokador.

Výběr Mokadoru ve fázi výroby odráží firemní filozofii, která je stále cílena na zachování vlastní kvality. Z tohoto důvodu se firma záměrně přiklonila k zachování kontrolních metod, využívajících na maximum manuálních úkonů, vedle fází mechanických, aby byla garantována „manufakturní“ příprava kávy, kterou může „certifikovat“ pouze lidská zkušenost.

Přečtěte si více informací k:
Pražení
Mistr pražič
Chlazení
Balení

G.M.M. - káva s certifikátem

MOKADOR - G.M.M. - káva s certifikátemCertifikát ISO italská káva MOKADOR
(certificate no.46/001)
Tato směs je jediným výrobkem určeným pro oblast barů a restaurací a jedná se o selekci připravenou speciálně pro přístroj Espresso a to tak, aby byla vždy zaručena optimální dávka a vysoká kvalita. Vysoká kvalita výrobku Gran Miscela Mokador vzniká propojením tradice s inovací, které charakterizují celou výrobu firmy Mokador, a zkušeností mistra pražiče, schopného spojit nezaměnitelnou chuť lahodné kávy Columbia s rafinovanou chutí kávy Santos, spolu s vysoce kvalitními druhy Guatemala a Costarica, pěstovanými ve vysokých polohách. Typ Gran Miscela Mokador zaručuje rafinovanou chuť s ovocnou a květinovou příchutí a v šálku se prezentuje sametovým krémem oříškové barvy.

TOP QUALITY POD - káva s certifikátem

MOKADOR - TOP QUALITY POD - káva s certifikátemCertifikát ISO italská káva MOKADOR
(certificate no.46/002)

Certifikovaná pražená káva G. M. M. (podíl Arabica/robusta 90/10)

Certifikovaná pražená káva G. M. M. (podíl Arabica/robusta 90/10)
Jedná se o selekci připravenou speciálně pro přístroj Espresso a to tak, aby byla vždy zaručena optimální dávka a vysoká kvalita. Vysoká kvalita výrobku Gran Miscela Mokador vzniká propojením tradice s inovací a zkušeností mistra pražiče, schopného spojit nezaměnitelnou chuť lahodné kávy Columbia s rafinovanou chutí kávy Santos, spolu s vysoce kvalitními druhy Guatemala a Costarica, pěstovanými ve vysokých polohách. Typ Gran Miscela Mokador zaručuje rafinovanou chuť s ovocnou a květinovou příchutí a v šálku se prezentuje sametovým krémem oříškové barvy.

Zrnková káva FLORITA (70/30)

Zrnková káva FLORITA (70/30)
Je obzvláště sladce vonící směs s jemnou a příjemnou chutí. Skládá se cca 70 % Arabika a 30% Robusta. Tato směs připomíná zejména vůni exotických květin (odtud název Florita = květina), a proto je právě tato chuť velmi jasná a rozpoznatelná. Její okouzlující vůně ji dělá velmi populární hlavně v Austrálii a ve stření Evropě (Francie, a zejména v Německu)

Zrnková káva 100 % ARABICA

Zrnková káva 100 % ARABICA
Směs s nízkým obsahem kofeinu, charakteristická jemným sladkým aroma. Je směsí získanou z nejkvalitnějších typů kávy Arabica, které jí propůjčují intenzivní a zvláštní chuť s krémem světlé barvy.

Zrnková káva BRIO (60/40)


Zrnková káva BRIO (60/40)
Tato intenzivní směs s hustou lískooříškovou krémou a zaobleným tělem je zvláště vhodná pro všechny, kteří mají rádi espresso s charakterem a přetrvávající chutí. Brio se skládá z cca 60% Arabiky a 40% Robusty, což je příčinou obzvláště krémové pěny v šálku. Jeho složení mu dává výbornou použitelnost jak v Ho.Re.Ce tak ve vedingových automatech. Díky tomu, že si můžete dovolit nižší gramáž na porci, který však nezmění perfektní výsledek v šálku. Směs tohoto určitého aroma si ve většině cení v oblasti Balkánu a okolí (Chorvatsko, Bosna, Bulharsko, Makedonie a Turecko)

Extra Cream Miscela Vending


Extra Cream Miscela Vending
Jsme vždy připraveni ke studiu individuálního řešení pro všechny firmy s prodejním cílem. A nalézt pro ně, správné a nejlepší řešení s cílem zvýšit jejich trh, protože víme, že to je tou pravou směsi pro každý den a pro každý stroj. V důsledku toho jsme vyvinuli a získali BEST Automat směsi kávy v podobě zrna s názvem EXTRA krém, který vám umožní mít od velkých prodejních automatů, šálek kávy se sladkou chutí, jemnou smetanou na vrcholu a jemným dozníváním chuti. Směs 50% Robusta a Arabica 50%.

Zrnková káva HUEHUETENANGO (100% Arabica)

Zrnková káva HUEHUETENANGO (100% Arabica)
Tato jedinečně navržená směs od Mokadoru, charakterizuje unikátní chuť Arabiky, která se pěstuje ve výšce nad 1500 m.n.m (slavná hora Blue Montain je mezi 910 - 1700m). Huehuetennango přináší do šálku chutné a intenzivní aroma s 1/3 kofeinu ve srovnání s G.M.M. Toto prezídium, pěstované potomky starověkých Mayů, je chráněno Slowfoodem( http://www.slowfood.cz/), mezinárodní organizací upřednostňující ekologickou kulturu a fair-trade obchod. Tato se směs je velmi sociálně angažovaná i pro její vysokou kvalitu.

Zrnková káva ORO 500g

Zrnková káva ORO 500g
Jedná se o směs vytvořenou kombinácí mnoha druhů Arabiky, která se též pěstuje na vysoké úrovni. Má zvláštní vůni "pečeného chleba". V šálku připomíná hustý sirup, jehož barva je lískového ořechu

Bezkofeinová mletá káva Florita 250g

Bezkofeinová mletá káva Florita 250g

Velmi podobná směs na složení produktu GMM. S vůni kofeinu v souladu s přirozenou chutí. Odstranění kofeinu na vodní bázi až o 100%. Zajišťuje sladkou, plnou chuť a krému.

Mletá káva Florita 250g

Mletá káva Florita 250g

Je obzvláště sladce vonící směs s jemnou a příjemnou chutí. Skládá se cca 70 % Arabika a 30% Robusta. Tato směs připomíná zejména vůni exotických květin (odtud název Florita = květina), a proto je právě tato chuť velmi jasná a rozpoznatelná. Její okouzlující vůně ji dělá velmi populární hlavně v Austrálii a ve stření Evropě (Francie, a zejména v Německu)

Espresso Pod - jednoporcová balení kávy

TOP QUALITY
Je filtr POD, který díky své vysoké kvalitě získala prestižní certifikát BVQI. Jeho složení je tvořeno téměř výlučně z nejrůznějších typů kávy Arabica, trochy kávy Robusta, která dodává kávě jedinečnou intenzivní a krémovou chuť s jemně ovocným aroma. Tato směs se připravuje ve změněné atmosféře, aby byla zaručena čerstvost a aroma právě upražené kávy i po delším čase.
EXTRA CREME
Tento druh je charakteristický svojí hutností, a je určen těm, kdo mají rádi silné chutě. Prezentuje se hustým a pevným krémem intenzivní barvy. Tento typ je vhodný pro chvíle, kdy máte chuť na kávu, ve které se prolíná jemná chuť vně se silnou chutí uvnitř.
100 % ARABICA
Jedná se o směs s přírodně omezeným obsahem kofeinu, charakteristickou svým jemným a sladkým aroma. Tento druh se získává z nejlepší kvality kávy Arabica, která má intenzivní a zvláštní chuť, s krémem jemné barvy.
Big Cup Italian XL Coffee
káva speciálně mletá pro přípravu velkého šálku
BEZKOFEINOVÁ
Tato kávová směs je určena všem, kdo se vyhýbá kofeinu a preferuje jeho omezení. Směs je zbavena kofeinu pomocí přirozené metody na bázi vody, která dodává sladkou a plnou chuť a obzvláště krémovou konzistenci v šálku.